Jeśli przypadkowo zamknąłeś swoje auto z kluczykami w środku lub zgubiłeś kluczyki i nie masz dostępu do samochodu, oferujemy awaryjne otwieranie lub holowanie zablokowanego pojazdu.

AWARYJNE OTWIERANIE POJAZDÓW: +48 729 12 11 94

AWARYJNE OTWIERANIE

Otwieranie za pomocą specjalistycznych narzędzi – jeśli Twój samochód ma zabezpieczenie przed kradzieżą lub system alarmowy, pracownik pomocy drogowej może otworzyć drzwi za pomocą specjalistycznych narzędzi.

Holowanie pojazdu – jeśli samochód jest na tyle zablokowany, że nie jesteśmy go w stanie otworzyć bez uszkodzeń to wówczas bezpiecznie przetransportujemy go do serwisu, który zajmuje się zamkami. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do transportu zablokowanych pojazdów.

Otwieranie za pomocą systemu elektronicznego – w niektórych samochodach można otworzyć drzwi za pomocą aplikacji na smartfonie lub za pomocą kodu PIN. Nasz pracownik może Ci w tym pomóc.

Ważne jest, aby nie próbować otwierać samochodu siłą, ponieważ może to spowodować uszkodzenia w pojeździe, a co za tym idzie, zwiększyć koszty naprawy. Zamiast tego, skontaktuj się z firmą POMOC DROGOWA KRAKÓW krakow-pomoc-drogowa.pl , która pomoże Ci otworzyć drzwi samochodu w bezpieczny sposób.

Zadzwoń teraz