Jeżeli Twoje auto uległo awarii lub uczestniczyło w kolizji na terenie Wieliczki zadzwoń do nas! Mamy do dyspozycji profesjonalne lawety, tak aby udzielić Ci szybkiej pomocy w każdej sytuacji.
ZADZWOŃ TERAZ: +48 452 412 112 – POMOC DROGOWA WIELICZKA

W przypadku awarii lub kolizji w Wieliczce lub miejscowościach ościennych warto posiadać numer telefonu do profesjonalnej pomocy drogowej +48 729 121 194. Do Wieliczki nasze holowniki są w stanie dotrzeć w czasie 5 minut i pomóc Państwu sprawnie rozwiązać problem z pojazdem.
W naszej ofercie znajdują się m.in. holowanie, wyciąganie pojazdów, drobne naprawy na miejscu takie jak np. doładowanie akumulatora lub dostarczenie paliwa. Pozostajemy do Państwa dyspozycji również w przypadku zgubienia lub zatrzaśnięcia kluczyków. Pomoc drogowa w Wieliczce? Zadzwoń już teraz! 729 121 194

POMOC DROGOWA WIELICZKA DK94

Wieliczka to miasto położone w województwie małopolskim. Miasto jest znane na całym świecie przede wszystkim dzięki słynnym kopalniom soli, które znajdują się na jego terenie. Kopalnie soli w Wieliczce są jednymi z najstarszych na świecie, a ich historia sięga ponad 700 lat wstecz. Kopalnie są wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO.

Wieliczka to również malownicze miasto z zabytkowym rynkiem, kościołami i klasztorami oraz renesansowym zamkiem. Wśród ciekawych miejsc warto wymienić także Muzeum Żup Krakowskich, w którym można zapoznać się z historią górnictwa solnego i węglowego na terenie Małopolski.

POMOC DROGOWA WIELICZKA: +48 452 412 112
POMOC DROGOWA KRAKÓW: +48 729 121 194

Zadzwoń teraz