POMOC DROGOWA KRAKÓW

Od wielu lat prowadzimy pomoc drogową na terenie Krakowa i okolic. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie, niedaleko zjazdu na Autostradę A4. Zlecenia realizujemy nie tylko w samym mieście i okolicach, a na terenie województwa Małopolskiego, a w nagłych przypadkach również na terenie całego kraju. Na każde wezwanie reagujemy w trybie pilnym oraz całodobowym 24/7. Dysponujemy znakomitą znajomością Krakowa, co pozwala nam szybko dotrzeć do miejsca zdarzenia drogowego. Naszym klientom oferujemy pomoc drogową na najwyższym poziomie. Wykwalifikowanie i doświadczenie pracowników Pomoc Drogowa Kraków, sprawia, że szybko i profesjonalnie udzielają niezbędnej pomocy.


W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Holowanie pojazdów – nasza firma Pomoc Drogowa Kraków zajmuje się świadczeniem usług z zakresu holowania pojazdów mechanicznych, które uległy wypadkowi, awarii czy po prostu potrzebują transportu z jakiegokolwiek innego powodu. W naszym posiadaniu znajdują się pojazdy o dużej ładowności, wyposażone w specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu proces załadunku przebiegnie sprawnie. Natomiast sam transport oraz holowanie pojazdów zgodne z zasadami bezpieczeństwa, obowiązującymi w ruchu drogowym. Wspomniana usługa polega na przetransportowaniu uszkodzonego pojazdu z miejsca awarii do warsztatu samochodowego lub miejsca wskazanego przez kierowcę
  • Holowanie w niskich parkingach – oferowana przez nas usługa, polega na wyciągnięciu pojazdu specjalistycznym holownikiem, dostosowanego do pracy w garażach podziemnych lub parkingach wielopoziomowych.
  • Wyciąganie z opresji – nasi fachowcy pomogą wydostać Państwa auto osobowe, dostawcze czy ciężarowe z grząskiego terenu lub rowu, przy pomocy dedykowanych wyciągarek.
  • Naprawy na drodze – podczas mniejszej usterki lub awarii, nasi specjaliści mogą Państwu zaproponować doraźną pomoc na miejscu; wymiana koła lub akumulatora
  • Dostarczenie paliwa – Czasami może się zdarzyć sytuacja, w której użytkownik auta z powodu pomyłki lub innego powodu nie ma wystarczającej ilości paliwa. Wtedy oferujemy dowiezienie brakującego paliwa, uniemożliwiającego dalszą jazdę.
  • Otwieranie samochodu – w przypadku, gdy kierowca zatrzaśnie swoje kluczyki lub je zgubi, Pomoc Drogowa Kraków może pomóc w otworzeniu pojazdu.
  • Transport maszyn budowlanych oraz rolniczych – Pomoc Drogowa Kraków, służy również pomocą, podczas transportu maszyn specjalistycznych – budowlanych i rolniczych. Wyruszając w podróż, warto mieć przy sobie numer telefonu (+48 532 911 112) do firmy pomocy drogowej krakow-pomoc-drogowa.pl, który w przypadku ewentualnej kolizji lub awarii samochodu, sprawnie pomoże kontynuować wspomnianą trasę.
Zadzwoń teraz